електрик київ, електромонтажні роботи


ЕЛЕКТРИК В м КИЇВ

ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

(063) 616-81-25

Електромонтажні роботи в Києві (063) 616 81 25

        Життя людини без електрики уявити вже дуже складно - в практично будь-якій сфері діяльності безліч приладів, гаджетів і пристроїв поліпшують нашу діяльність. Не має значення для чого потрібен пристрій, але воно все одно працює на електриці і джерелом цього є звичайна розетка. Звичайний споживач бачить тільки розетку, вимикач, світильник, але це тільки видима частина тієї роботи яку належить зробити електрику. Організація електромережі дуже складна і тільки грамотний електрик може зробити її безпечною і безперебійною. Ви тільки уявіть скільки в Києві споживається електроенергії і які величезні струми протікають по кабелях цієї електро системи. Підтриманням, розвитком та обслуговуванням якраз і займається кожен професійний електрик. Київ - величезний мегаполіс, автоматизація якого просто вражає, що багато в чому можливо завдяки грамотній роботі досвідчених електриків.

Електрик повинен вміти ...

      Що ж повинен знати і вміти електрик? Коли клієнт викликає електрика, то швидше за все він планує отримати повний спектр електромонтажних робіт. Клієнту необхідний електрик, який зможе вирішити проблему якісно і повністю. Саме тому електрик в такому мегаполісі як Київ повинен володіти цілим набором знань, досвіду та вмінь щоб провести електромонтажні роботи якісно і відповідно до норм встановленими контролюючими органами.

Проектування електропостачання

      Проектування електропостачання є першим і основним етапом. Після отримання від клієнта розміщення електроприладів розраховується максимальне навантаження з урахуванням коефіцієнта споживання і по струму вибираються кабеля, автоматичні вимикачі, УЗО (пристрій захисного відключення), дифавтомати. Проект по електриці є важливим фактором від якого залежатиме комфорт і безпека клієнта, адже погодьтеся, що електромонтажні роботи мають дуже багато нюансів і їх може знати тільки досвідчений і грамотний проектувальник або електрик. Для прикладу реле перенапруги допоможе зберегти Ваше електрообладнання в цілісності при таких ситуаціях, коли електрик від енергопостачальника помилково подає напругу 380 В замість 220 В, адже останнім часом в Києві це вже не рідкість, також реле захистить електроприлади від високої напруги в електромережі.

Електромонтажні роботи в квартирах, будинках і офісах в Києві

      Тільки досвідчений професіонал розуміє, що електромонтажні роботи в квартирах відрізняються від заміських будинків і офісів і в кожному з об'єктів є своя специфіка. У заміських будинках дуже часто проводка перетинається з деревом і кабель необхідно прокладати в металевому рукаві, так само часто необхідно провести електрику в альтанку і кабель буде прокладатися у землі. У такому випадку електрик повинен знати як уберегти клієнта і його сім'ю від ураження електричним струмом. Часта проблема для офісів це нестача розеток, в одному офісному приміщенні може знаходитися безліч робочих місць і відповідно багато електроустаткування (комп'ютери, факси, принтери, телефонні станції, сервера, електрочайники). Проблеми з електрикою дуже часто починають з'являтися при похолоданні, коли персонал починає включати електрообігрівачі та електрочайники. Адже при проведенні електромонтажних робіт електрики не уточнили деталей із замовником. В даному випадку виходів два: посилення електропроводки і прокладка виділеної лінії під електрообігрівач або інформування персоналу. Другий варіант менш ефективний у випадку, якщо персонал часто змінюється. Ми професіонали, за нашими плечима безліч успішно виконаних проектів найрізноманітнішого рівня. Коли електрик виконує електромонтажні роботи, пов'язані зі складною проблемою, то вміння вирішити її а не погіршити це якраз те, що необхідно клієнту.